O nás

Bicykloraj

Kedže ste sa nás často pýtali, čí máme eshop, tak áno, už ho máme a sme mu veľmi radi 

Bicykle tu pridávame postupne, máme ich veľa a nejaký čas nám to ešte zaberie.

Tešíme sa na Vaše objednávky

 

PREDAJ

Ako kamenná predajňa sme tu pre Vás už od roku 2014. Našim cieľom je ponúknuť Vám čo najlepší výber bicyklov, komponentov, doplnkov  a zabezpečiť Vášmu bicyklu najlepší servis v meste. Nájdete u nás bicykle horské, cestné, krossové, elektrické, mestské, detské, cruisery, odrážadlá aj kolobežky. Taktiež máme v ponuke množstvo doplnkov a komponentov (plášte, duše, reťaze, osvetlenie, sedlá, zámky a podobne) Každý cyklista by mal mať aj vhodné, pohodlné a kvalitné oblečenie, ktoré ho dokáže ochrániť v každom počasí, preto sme sa rozhodli ponúknuť Vám oblečenie od českého výrobcu Kalas, ktoré uspokojí rekreačných ale aj náročných jazdcov, ktorými sú napríklad i cyklisti z Dukly Trenčín. Ďalej u nás nájdete oblečenie škótskej značky Endura, pri ktorom si prídu na svoje hlavne horskí jazdci, ale nezabúdajú ani na cestných cyklistov. Taktiež u nás nájdete množstvo doplnkov rôznych značiek,originálnych komponentov, náhradných dielov, náradia, okuliarov, reflexných prvkov a doplnkovej výživy. A čo aj u nás nenájdete, tak Vám to objednáme a v čo najkratšom možnom čase pripravíme k vyzdvihnutiu.

 

 

  

 

SERVIS

Sme to správne wellness pre Váš bicykel. U nás ho už dáme dokopy. Umyjeme, zgenerálkujeme, opravíme,  nastavíme, poradíme s údržbou a Vy si môžete ďalej vychutnávať pohodlnú a bezpečnú jazdu. Volajte 0908 144 232.

 

PORADENSTVO

Prinášame Vám dlhoročné skúsenosti v novom rozmere. Pri výbere bicykla platí zopár jednoduchých ale zásadných pravidiel, ktoré Vám u nás radi vysvetlíme a pomôžeme Vám tým vybrať si ten správny bicykel. Prispôsobíme ho Vašim potrebám, či už na jazdu do obchodu, práce, na víkendové výlety s rodinou či priateľmi, maratóny, preteky či zjazd. Poradíme Vám pri výbere doplnkovej výživy, správnych plášťov, vhodného oblečenia, ideálnej prilby, veľkosti rámu a iných podstatných detailov, ktoré robia z jazdy radosť a nie trápenie. Tak nejazdite stále na jednotke, pozývame Vás k nám do raja a veríme, že Vás naša ponuka osloví.